Tłumaczenia w Województwie mazowieckim

Firma AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

tłumacz włoskiego Wrocław AKTET
biuro tłumaczeń z polskiego na włoski we Wrocławiu AKTET

Dlaczego warto zdecydować się na Biuro Tłumaczeń AKTET w Województwie mazowieckim?

W naszym biurze stale staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów oraz oferować im najwyższej jakości usługi, dlatego wszystkie nasze działania nakierowane są na indywidualne potrzeby i satysfakcję naszych klientów, którzy sobie cenią nasze usługi za: 

  • szybkość i jakość tłumaczeń
  • nieustanny rozwój firmy
  •  szeroki zakres tłumaczeń  przysięgłych oraz zwykłych
  • ekspresowa dostawy kurierem na terenie całej Polski
  • darmowa wycena w ciągu 30 minut
  • tłumaczenia  dla osób fizycznych i prawnyc

Tłumaczenia mazowieckie

Nasze biuro tłumaczeń działa prężnie na rynku już wiele lat. Przeprowadzamy tłumaczenia tekstów każdego rodzaju. Tłumaczenie ekonomiczne czy techniczne nie sprawia nam żadnego problemu, a to dlatego, że u nas pracują tylko wybitni specjaliści. Każdy tłumacz wybierany jest odpowiednio do danego zlecenia, dlatego możesz być pewien, że Twoje dokumenty trafią w odpowiednie ręce.

 

Tłumaczenia biznesowe? – Żaden problem!

Prowadzisz firmę w Warszawie? Miasto to jest piękne i łatwo prowadzi się w nim biznesy i to sprawia, że jest wiele firm zagranicznych, które chętnie współpracują z polskimi. Całe województwo mazowieckie jest przesiąknięte takimi firmami. Dostałeś zlecenie od firmy zagranicznej, jednak boisz się podjąć współpracy ze względu na barierę językową? Napisz do nas! Sprawnie i szybko przetłumaczymy Twoje dokumenty. Tłumaczenia techniczne nie są dla nas żadnym problemem, ponieważ zatrudniamy specjalistów w tej dziedzinie. Chętnie wykonają dla Ciebie tłumaczenie specyfikacji technicznych, certyfikatów czy dokumentów patentowych. Wysoka jakość tłumaczenia nie zależy tylko od znajomości języków obcych naszych pracowników, ale także od ich wiedzy w danej branży.

 

Tłumaczenia ekspresowe – pomoc w nagłych wypadkach

Często zdarza się, że wybierasz się na wakacje, ostatnie przygotowania i okazuje się, że zapomniałeś przetłumaczyć potrzebnych dokumentów. W takim wypadku zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Tłumaczenia ekspresowe to jedna z usług, które możemy Ci zaoferować. Po wysłaniu dokumentów do naszej firmy już po 30 minutach od ich otrzymania dostaniesz informację zwrotną na temat ceny oraz terminu, jeżeli podane informacje zostaną przez Ciebie zaakceptowane to ustalimy formę płatności i sposób dostawy. Po tych czynnościach wykonamy dla Ciebie tłumaczenie. Wysyłkę dokumentów dokonujemy za pomocą firm kurierskich, poczty polskiej lub poczty elektronicznej, dzięki czemu możesz być pewnie, że dokumenty zawsze dotrą na czas.

 

Dlaczego my?

Nasze biuro podchodzi do każdego zlecenia profesjonalnie. Tłumaczenia pisemne wykonujemy w jak najszybszym terminie tak, żebyś był zadowolony z okresu realizacji zlecenia. Plusem działania naszej firmy jest to, że możesz nam wysłać nam swoje dokumenty pocztą elektroniczną, co znacznie skraca czas ich tłumaczenia. Nasza firma stawia na działania online, ponieważ wie, jaka to wygoda dla Ciebie, nie musisz nawet wychodzić z domu czy firmy, żeby przetłumaczyć potrzebne dokumenty. Wykonujemy tanie tłumaczenia prostych dokumentów, jak i tłumaczenia specjalistyczne, które są nieco droższe. Jest to spowodowane tym, że w przypadku takich tłumaczeń, osoba wykonująca zlecenie musi mieć ogromną wiedzę z danej branży.

Zakres tłumaczeń w Województwie mazowieckim

tłumaczenie Zwykłe

w

Tłumaczenia zwykłe stosowane są gdy przekład nie wymaga uwierzytelnienia. Sporządzane i dostarczane w formie elektronicznej

N

Tłumaczenie książek

N

Tłumaczenie umowy

N

Tłumaczenie stron internetowych

N

Tłumaczenie oferty

N

CV

tłumaczenie przysięgłe

h

Tłumaczenia przysięgłe sporządzane na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego

N

Dokumenty urzędowe

N

Dokumenty samochodowe

N

paszporty

N

medyczne

N

specjalistyczne

N

nietypowe itp.

Jak wygląda tłumaczenie w Województwie mazowieckim w AKTET?

wysłanie dokumentu do przetłumaczenia na włoski

Krok 1

Prześlij dokument na adres e-mail bądź przez formularz kontaktowy.
Przejdź do formularza

przygotowanie oferty tłumaczenia włoskiego

Krok 2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę

uzgodnienie warunków umowy

Krok 3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

wykonanie tłumaczeń włoskiego w terminie

Krok 4

Wykonujemy tłumaczenia do określonego terminu.

dostarczenie dokumentów przetłumaczonych na włoski

Krok 5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej lub pocztą tradycyjną (przesyłka priorytetowa

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń w Województwie mazowieckim

Nasza firma ze względu na wygodę naszych klientów i pracowników przyjmujemy i wysyłamy  przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna. Dzięki temu w czasach pandemii zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę zarówno naszym pracownikom, a także klientom. Nasz sposób pracy pozwala nam na  współpracę nie tylko z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata. 

Zapraszamy do kontaktu!

Dostarczenie i odbiór:

Prześlij dokument (e-mail) na adres aktet@aktet.pl bądź przez formularz kontaktowy i w ciągu 30 minut bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
Zaakceptują naszą wycenę, podaj swoje dane i wybierz formę płatności

Ekspresowe dostawy kurierem na terenie całej Polski. Lub pocztą tradycyjną (przesyłki priorytetowe)Polskę i świat.
Obsługujemy wyłącznie korespondencyjnie, kontakt osobisty w biurze w nie będzie możliwy.

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu zapewnia pełen zakres tłumaczeń dla osób fizycznych i prawnych. Wszystkie zobowiązania wykonujemy terminowo i w całości.