Tłumaczenia w Województwie opolskim

Firma AKTET jest wyróżniającą się na rynku firmą specjalizującą się w przekładzie tekstów z ponad 70 różnych języków oraz kombinacji językowych. W swoich działaniach stawiamy głównie na jakość i zadowolenie klientów, bo to nasi klienci współtworzą naszą firmę. Na każdym kroku dążymy do samorozwoju i doskonalenia swoich usług. W AKTET pracują wyłącznie specjaliści, którzy na co dzień wykorzystują języki obce w praktyce i stale rozwijają swoje umiejętności. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach przysięgłych, a także w przekładach specjalistycznych tekstów z różnych branż, treści reklamowych czy stron internetowych.

tłumacz włoskiego Wrocław AKTET
biuro tłumaczeń z polskiego na włoski we Wrocławiu AKTET

Dlaczego warto zdecydować się na Biuro Tłumaczeń AKTET w Województwie opolskim?

W naszym biurze stale staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów oraz oferować im najwyższej jakości usługi, dlatego wszystkie nasze działania nakierowane są na indywidualne potrzeby i satysfakcję naszych klientów, którzy sobie cenią nasze usługi za: 

  • szybkość i jakość tłumaczeń
  • nieustanny rozwój firmy
  •  szeroki zakres tłumaczeń  przysięgłych oraz zwykłych
  • ekspresowa dostawy kurierem na terenie całej Polski
  • darmowa wycena w ciągu 30 minut
  • tłumaczenia  dla osób fizycznych i prawnyc

Tłumaczenia opolskie

Potrzebujesz pilnie tłumaczenia ekspresowego? Dobrze trafiłeś! Nasze biuro wykona taki przekład dla Ciebie. Wystarczy, że wyślesz do nas dokumenty, możesz to zrobić w łatwy i wygodny sposób używając naszego formularza kontaktowego lub pocztą elektroniczną. Już po 30 minutach od otrzymania dokumentów, dostaniesz wycenę tłumaczenia oraz termin jej realizacji. Wiele osób zastanawia się, czy nie korzystać z tłumaczów internetowych, jednak możemy Cię zapewnić, że tłumaczenie nie będzie nigdy tak dobre i profesjonale jak nasze. Najczęściej po wrzuceniu tłumaczenia do tłumacza wychodzą zdania typu: „Kali jeść, Kali pić”. Nie dość, że stracisz czas na samodzielnym tłumaczeniu tekstu to jeszcze jego jakość nie będzie zadowalająca. Zlecając tłumaczenie naszej firmie, możesz być pewny, że tłumaczenia będzie perfekcyjne.

 

Tłumaczenia pisemne – zwykłe i uwierzytelnione

Nasze biuro zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi, czyli takimi, które może wykonać każdy tłumacz oraz tłumaczeniami przysięgłymi. W tym drugim wypadku tłumaczenia musi dokonać osoba, która jest wpisana na listę Ministerstwa Sprawiedliwości jako tłumacz przysięgły. Województwo opolskie to miejsce, gdy swoją siedzibę ma wiele firm zagranicznych oraz polskich dla których wykonujemy tłumaczenia przysięgłe.

 

Tłumaczenia zwykle

Tłumaczenia zwykłe wykonywane są przez naszych lingwistów. Znają oni doskonale język i żadne zlecenie nie jest dla nich problemem. Tłumacz, który wykonuje przekład tekstu, nie musi posiadać dodatkowej wiedzy specjalistycznej. Tłumaczenia pisemne wykonywane są szybko i dokładnie. Czas realizacji zlecenia, które ma nie więcej niż 5 stron po 1125 znaków wynosi do dwóch dni roboczych. Są to zazwyczaj tanie tłumaczenia, więc nie musisz martwić się o swój budżet.

 

Tłumaczenia uwierzytelnione

Tłumaczenia w tym wypadku wykonywane są przez osoby, które są tłumaczami przysięgłymi. Nasi pracownicy muszą zdać tak zwany „egzamin na tłumacza przysięgłego”. Po pozytywnym zakończeniu takiego testu osoba ta zostaje wpisana na listę przysięgłych tłumaczy i może przekładać Twoje teksty. Często nasi klienci przysyłają nam dokumenty dotyczące kupna nowego samochodu z zagranicy. W tym wypadku tłumaczymy nie tylko umowę kupna – sprzedaży, ale także dowód rejestracyjny i inne potrzebne dokumenty potrzebne do zarejestrowania w naszym kraju.

 

Tłumaczenia techniczne i ekonomiczne

Tłumaczenia ekonomiczne nie są dla nas żadnym problemem. Nasi pracownicy to wykwalifikowane osoby, które mają ogromną wiedzę z potrzebnych dziedzin. Tłumaczenia techniczne wykonujemy najszybciej, jak się da. Wiemy, że w przypadku takich dokumentów czas ma duże znaczenie.

Wybierając naszą firmę, możesz być pewien, że będziesz zadowolony z wykonanego tłumaczenia, co potwierdzają pozytywne opinie na temat naszego biura. Zapraszamy do kontaktu.

Zakres tłumaczeń w Województwie opolskim

tłumaczenie Zwykłe

w

Tłumaczenia zwykłe stosowane są gdy przekład nie wymaga uwierzytelnienia. Sporządzane i dostarczane w formie elektronicznej

N

Tłumaczenie książek

N

Tłumaczenie umowy

N

Tłumaczenie stron internetowych

N

Tłumaczenie oferty

N

CV

tłumaczenie przysięgłe

h

Tłumaczenia przysięgłe sporządzane na papierze, uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego

N

Dokumenty urzędowe

N

Dokumenty samochodowe

N

paszporty

N

medyczne

N

specjalistyczne

N

nietypowe itp.

Jak wygląda tłumaczenie w Województwie opolskim w AKTET?

wysłanie dokumentu do przetłumaczenia na włoski

Krok 1

Prześlij dokument na adres e-mail bądź przez formularz kontaktowy.
Przejdź do formularza

przygotowanie oferty tłumaczenia włoskiego

Krok 2

W ciągu 30 minut przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę

uzgodnienie warunków umowy

Krok 3

Po zaakceptowaniu naszej wyceny, ustalamy z Państwem formę płatności i sposób dostawy.

wykonanie tłumaczeń włoskiego w terminie

Krok 4

Wykonujemy tłumaczenia do określonego terminu.

dostarczenie dokumentów przetłumaczonych na włoski

Krok 5

Przesyłamy Państwu przetłumaczony dokument za pomocą ekspresowej przesyłki kurierskiej lub pocztą tradycyjną (przesyłka priorytetowa

E-dostarczenie i odbiór tłumaczeń w Województwie opolskim

Nasza firma ze względu na wygodę naszych klientów i pracowników przyjmujemy i wysyłamy  przetłumaczone dokumenty wyłącznie korespondencyjnie za pomocą przesyłek kurierskich, pocztowych, a także drogą elektroniczna. Dzięki temu w czasach pandemii zapewniamy bezpieczeństwo i wygodę zarówno naszym pracownikom, a także klientom. Nasz sposób pracy pozwala nam na  współpracę nie tylko z klientami z okolic, całej Polski, a nawet i świata. 

Zapraszamy do kontaktu!

Dostarczenie i odbiór:

Prześlij dokument (e-mail) na adres aktet@aktet.pl bądź przez formularz kontaktowy i w ciągu 30 minut bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.
Zaakceptują naszą wycenę, podaj swoje dane i wybierz formę płatności

Ekspresowe dostawy kurierem na terenie całej Polski. Lub pocztą tradycyjną (przesyłki priorytetowe)Polskę i świat.
Obsługujemy wyłącznie korespondencyjnie, kontakt osobisty w biurze w nie będzie możliwy.

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu zapewnia pełen zakres tłumaczeń dla osób fizycznych i prawnych. Wszystkie zobowiązania wykonujemy terminowo i w całości.